Hakkımızda

Kurumsal

2018'de kurulan Beston Yapı, kısa sürede inşaat sektöründe dikkat çeken bir marka haline gelmiştir. Yenilik ve kalite odaklı yaklaşımıyla, sektördeki trendleri takip ederek  son teknoloji ile üretilmiş yapı malzemelerini sektörün hizmetine sunmaktadır. Beston Yapı, dünya çapında su izolasyonu konusunda öncü olan İspanya merkezli Krystaline Technology S.A.'nın Türkiye'deki distribütörü olup, bu global ağın 40'tan fazla ülkede etkin bir parçasıdır. Ayrıca, korozyonla mücadele alanında dünya çapında tanınan Amerikan Cortec MCI şirketinin Türkiye temsilciliğini de yürütmektedir.

Firmamız kristalize beton su yalıtım katkıları, kristalize tamir harçları, kendiliğinden şişen su tutucu bantlar ve beton korozyon inhibitörü gibi özel beton ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktadır. Bu ürünler, Beston Yapı'nın müşterilerine sağladığı yüksek kaliteli malzeme yelpazesinin önemli bir bölümünü oluşturmakta ve sektörde yüksek kalite anlayışını temsil etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana, Beston Yapı, beton katkı maddeleri ve su geçirimsizlik alanında, ACI (Amerika Beton Enstitüsü), BBA (British Board of Agrément) ve IETcc (Eduardo Torroja Institute of Construction Sciences) gibi uluslararası kuruluşların standartlarına uygun bir şekilde uygulamalar yürütmektedir. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiği önemle, Beston Yapı inşaat sektöründe güvenilir ve yenilikçi bir isim olmaya devam etmektedir.

about-2